PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106414}

Zakładnik

Collateral
7,2 73 232
oceny
7,2 10 1 73232
7,6 19
ocen krytyków
Zakładnik
powrót do forum filmu Zakładnik

Kojot.

użytkownik usunięty

Film warty obejrzenia, ale głównie z uwagi na tego kojota, on mówi wszystko.

ahahaha rozbawiłeś mnie, ten kojot nie mówi nic i jest największym bezsensem w tym filmie ale film oczywiście rewelacja! pozdro

ocenił(a) film na 10
HardkorX

Bezsensem na pewno nie jest! Wraz z idealnie dopasowanym do tej sceny utworem Audioslave wprowadza Cruise'a w stan chwilowego zastanowienia sie.
Jak dla mnie, jest to jeden z najlepszych momentow tego filmu, aczkolwiek caly jest wysmienity.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
HardkorX

Kojot nie jest bez sensu, ekipa filmowa jadąc na kolejny plan natknęła się na kojota i nakręcili go, więc była to czysto przypadkowa scena, którą potem Mann postanowił umieścić w filmie. Dla mnie wspaniała wstawka, podkreśla klimat filmu i klimat nocnego Los Angeles (tam naprawdę nocami biegaja kojoty).

ocenił(a) film na 10
Coben

Według mnie to jedna z najgenialniejszych scen w filmie - taki znak stop, akcja hamuje muzyka tworzy klimat, zupełna odskocznia od tego co się działo do tej pory - wyczuwa się że film wyraźnie wyhamował, chwila na oddech.

użytkownik usunięty
HardkorX

yep buddy! do**bałeś prawie 4 lata temu, mam nadzieję że z wiekiem doceniłeś ten majstersztyk

Wg mnie to jedno z najwybitniejszych ujęć współczesnego kina. Scena zrobiła na mnie niesamowite wrażenie...

ocenił(a) film na 7
Allie_

Dla mnie scena była genialna i nic dodać nic ująć najlepsze ujęcie w filmie.

Milten6

zgadzam się , to moment w którym do vincenta dociera istota jego żałosności(nie wiem jak wyrazic to co chce napisac,mam nadzieje ze to w miare zrozumiałe),również uważam że to jedna z lepszych scen ostatniej dosc słabej filmowo dekady,dzis kręcą same puste wydmuszki typu transporter ,transformers a cieżko znalezc film akcji w ktorym bohaterowie mają moment zastanowienia.Mann jednak jest gwarancją pewnego poziomu ,tu nawet cruise nie wywołuje wymiocin.

ocenił(a) film na 8

Masz absolutną rację, aż mi ciarki przeszły przy scenie z kojotem.
Świetny film, jeśli człowiek naprawdę się skoncentruje na tym, co ogląda, jeśli nie - umknie cały ukryty sens.

ocenił(a) film na 10

Scena z kojotami wymiata i ten kawałek Audioslave - Shadow on the sun

ocenił(a) film na 10

Kojot mówi wszystko o Vincencie, a opowiedzieć o człowieku ( bohaterze ) w jednej, krótkiej "migawce" to już Sztuka- czyt. odpowiednie i świadome użycie symbolu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones